WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Seo Yaptır: Lider Hazır Web Sitesi ve Seo Yazılım Hizmetleri - 2023- Fingat Yazılım

2023 yılında kurulan Seo Yaptır, Mert Ağaç ve Bünyamin Coşkun ortaklığıyla İstanbul'da faaliyete başlamış ve Türkiye genelinde hazır site, Seo Desteği, hazır web sitesi ve hazır internet sitesi ihtiyaçlarına cevap vererek hizmet ağını genişletmiştir. Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve kullanıcı dostu yazılımlar sunarak sektörde öncü konumda yer almaktadır.

Nasıl Çalışırız?

Seo Yaptır, rekabetin yoğun olduğu yazılım sektöründe profesyonel hizmet sunarak, firmalara özel web tasarımları, Seo Hizmetleri ve ekonomik fiyatlarla dikkat çeker. Firma ihtiyaç analizinde uzman ekibimizle, müşterilerimize en uygun çözümleri sağlayarak, hayallerindeki web sitelerini hayata geçiriyoruz.

Hizmet Kategorilerimiz

Geniş hizmet yelpazesiyle Seo Yaptır; eğitim, sağlık, inşaat, gıda, tekstil, emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe gibi birçok sektöre özel web yazılım hizmeti sunmaktadır. Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sağlayarak sektörde lider konumunu sürdürmektedir.

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

Seo Yaptır, kullanıcı dostu ve SEO uyumlu hazır PHP script ile hızlı ve kaliteli web siteleri sunar. Hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en etkili şekilde cevap vermektedir. Sektördeki liderliğimizi güçlü referanslarımız ve profesyonel hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz.

FİNGAT BİLGİ TEKNOLOJİ YAZILIM PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ